İletişim

CBC AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK İLETİŞİM BİLGİLERİ

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Büromuz yazılı danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Yazılı danışmanlık hizmeti, sorularınızı ve açmayı düşündüğünüz davaları danışabileceğiniz bir sistemdir.
Konu hakkında tarafımıza detaylı bilgileri ulaştırmanız durumunda, gerekli ön çalışma ve hazırlık yapılıp, sonrasında size soru ya da sorularınız hakkında veya davanızın içeriği, gerekenler, masraflar, kazancınız, kaybınız gibi meydana gelmesi muhtemel hususlarında ücretli danışmanlık sağlanmaktır.
Öğrenmek istediklerinizi veya tüm konuyu   av.ilkercebeci (at) gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz. Ancak şu husus bilinmelidir ki e- mail içeriğinde isim, soy isim,  iletişim bilgileri ve konuyla ilgili net bir anlatım tercih edilmemesi, ahlaka, edebe, kamu düzenine aykırı bir paylaşımda bulunulması durumunda geri dönüş yapılmayacaktır.

Büromuza danışacağınız ve soracağınız sorular sonucu yapılacak araştırmalar ve çalışmalar Avukatlık Kanununa göre ücrete tabidir. TELEFONLA VEYA MAIL VASITASIYLA ÜCRETSİZ HUKUKİ DANIŞMANLIK VERİLMEMEKTEDİR, LÜTFEN ISRARCI OLMAYINIZ. Lütfen Ziyaretçi Sözleşmesindeki kuralları onaylamadan iletişime geçmeyiniz.

GENEL DAVA VEKALETNAME ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İNGİLİZCE VEKALETNAME ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 0532 425 48 70   saat: 08:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

(Lütfen KISA MESAJ ve çeşitli uygulamalar vasıtası ile mesaj yollamayınız) 

E-mail: avukat (at) ilkercebeci.av.tr  @=spam için veya av.ilkercebeci (at) gmail.com @=spam için

ADRES: Zuhuratbaba Mah. Hüdaverdi sokak Hüdaverdi apt. No: 23 D:3 Bakırköy – İSTANBUL